Specialista na pronájem pracovních plošin
Zpět
Novinky, Autoplošiny

Nové stroje - autoplošiny SICO

Abychom dokázali vyhovět všem poptávkám, opět jsme rozšířili vozový park. Flotila pracovních plošin na automobilovém podvozku se rozrostla o zajímavé stroje.

Mercedes-Benz Atego 4×4 – GSR B220TJ

Speciál pro práce na vedení vysokého napětí. Stroj má izolovaný pracovní koš a teleskopický výložník do 1 000 V AC (50Hz) / 1 500 V DC. Součástí výbavy je také zemnící kolík. Maximální pracovní výška je 22 metrů, nosnost koše 250 kilogramů. Podvozek 4×4, vysoká světlá výška, kompaktní rozměry, nízká hmotnost a terénní obutí zajistí dostatečnou prostupnost i obtížnějším terénem.

Více o M-B Atego 4×4 – GSR B220TJ zde.

MAN TGL – Palfinger P300KS

Stroj především pro použití v místech, kde jste limitování prostorem, ale potřebujete perfektní parametry pracovní výšky a bočního dosahu. Palfinger P300KS umožní práci ve výšce až 30 metrů a maximální stranový dosah (limitovaný zatížením koše typem ustavení – vysunuté opěry/opěry kopírující tvar podvozku) činí 20,5 metru. V koši unese 400 kilogramů a teleskopická konstrukce s vertikálně pohyblivým JIB ramenem a horizontálně otočným košem umožní dostat se tam, kam potřebujete.

Více o MAN TGL – Palfinger P300KS zde.

IVECO EUROCARGO 4×4 – Cela DT28

Již čtvrtý kousek velmi oblíbeného stroje. Autoplošina Cela DT28 na terénním podvozku IVECO EUROCARGO 4×4 je vhodná pro univerzální použití jak ve městě, tak v terénu. Podpěry kopírující tvar vozu umožní ustavení na ploše 8,39 x 2,5 metru. Stroj používáte pro opravy střech, prořez zeleně, instalaci reklamních plachet, ale i pro práce na vysokém napětí. Schopný a univerzální stroj s možností záměny pracovního koše za jeřábový hák s perfektní cenou, která startuje na 1 500Kč za hodinu.

Více o IVECO EUROCARGO 4×4 – Cela DT28 zde.

Mohlo by vás zajímat