Specialista na pronájem pracovních plošin
Všechny nabídky

Řidič skupiny C, C+E - obsluha zdvihacích plošin - Jenštejn

Lokalita
Jenštejn - Praha
Nástup
ihned
Mzda
30 000 Kč až 60 000 Kč

O nás

Jsme ryze česká společnost, která se již 20 let specializuje na pronájem pracovních plošin a manipulátorů. Pro naši základnu v Jenštejně hledáme posilu na pozici Řidič – obsluha pracovních plošin.

Náplň práce:

Na pozici řidič – obsluha pracovních plošin, budete zodpovědný za závozy a odvozy pracovních plošin, autoplošin a manipulátorů. Budete zařízení předávat/přebírat u zákazníků a provádět obsluhu strojů u zákazníka v případě potřeby a proto nestačí být spolehlivý řidič, ale také je třeba si osvojit ovládání veškerých námi nabízených plošin. Jde o různorodou práci, kde budete komunikovat jak s kolegy uvnitř firmy, tak s našimi zákazníky a tak bychom rádi našli pozitivně naladěného kolegu, který doplní náš fajn kolektiv.

Co od Vás očekáváme:

  • řidičské oprávnění skupiny C, C+E
  • profesní průkaz a karta řidiče (platí pro skupinu C, CE)
  • bezúhonnost a čistý trestní rejstřík
  • časová flexibilita
  • slušné vystupování
  • dobré komunikační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zodpovědnou práci s možností seberealizace u prosperující firmy
  • udržovaný vozový park a komunikativní dispečink
  • zaškolení na technické znalosti v oboru pracovních plošin
  • plat 30 000,– až 60 000,– (vše na pásce)
  • výše výdělku je závislá v podstatě na Vás! V případě, že jste spolehlivý a ochotný jezdit i na vícedenní zakázky mimo domov, noční a víkendové zakázky, je samozřejmě možnost výdělku i vyšší (v hlavní sezoně duben-prosinec běžně 60 000,- až 70 000,- Kč hrubého)
  • mobilní telefon s výhodnými tarify
  • stravenky
  • pro mimopražské uchazeče možnost ubytování v areálu firmy

V případě zájmu, prosím přiložte alespoň stručný životopis.

Rádi se o vás dozvíme více, žádost co nejdříve posoudíme a brzy se vám ozveme.

Vyplňte vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte telefon v platném formátu
Souhlas je potřebný k odeslání reakce

Proč se stát SICO profesionálem?

  • Stabilita a růst

    Příběh SICO RENT píšeme od roku 1994 a patříme na špičku v oblasti pronájmu pracovních plošin.

  • Rozmanitá práce

    Stále rozšiřujeme sortiment strojů a řady našich obchodních partnerů - u nás není nuda.

  • Příjemné prostředí

    Práci dokážeme ocenit, jsme dobrá parta a naše pracoviště může být příjemným zázemím právě i pro vás.