O nás

Historie společnosti, zajímavosti

SOUČASNOST

V současné době patříme v rámci České republiky na samotnou špičku firem nabízejících pronájem pracovních plošin a to především díky našim komplexním službám, vstřícnosti k zákazníkům a široké nabídce, která čítá více než 550 strojů předních světových výrobců pracovních plošin.

Zákazníkům nabízíme ucelený typový sortiment pracovních plošin. Doménou naší půjčovny je nízké průměrné staří strojů a perfektní stav, v jakém naši techniku udržujeme pravidelnými kontrolami a profesionálními opravami. Síť našich poboček s vyspělým technickým zázemím pokrývá celé území České republiky. Díky tomu jsme připraveni vyhovět akutním potřebám a požadavkům našich klientů ve velice krátké době. Pracovní plošiny a další techniku přepravujeme podle požadavků našich klientů kamkoliv na území ČR i sousedních států. Jsme schopni zajistit přepravu až osmi strojů na konkrétní místo naráz.

Profesionální a zkušený tým servisních pracovníků v našich perfektně vybavených střediscích k nám přilákal i celou řadu firem s vlastními plošinami. Mají zájem především o precizní servis, pečlivé revizní kontroly a rychlé opravy strojů.

HISTORIE

Naše společnost zahájila svoji činnost v roce 2001. Od samotného počátku jsme společnou prací celého týmu usilovali o nalezení nejlepší cesty k našim zákazníkům. Tohoto záměru dosahujeme především tím, že našim zákazníkům nasloucháme. Díky tomu jim může nabídnout pracovní plošiny přesně podle jejich potřeb.

Mnoho pozitivních ohlasů a rostoucí počet věrných zákazníků, nám potvrzuje, že jsme se vydali správným směrem. V nakročené cestě budeme pokračovat. Věříme, že díky soustavnému zlepšování našich služeb a rozšiřování sortimentu půjčovny o nejmodernější pracovní plošiny, budeme i nadále spolehlivým partnerem v řešení veškeré problematiky týkající se výškových prací.

Viktor BĚLOV jednatel společnosti