Specialista na pronájem pracovních plošin
Zpět
Autoplošiny, Reference, Novinky

Nejvyšší autoplošina v ČR poprvé v akci. Palfinger P750 a technika pro film.

Pojďte se s námi podívat na první zakázku nejvyšší pracovní plošiny v českých půjčovnách. S Volvo FM460 Palfinger P750 Jumbo Class jsme vyrazili k Rudolfinu.

Dvě naše nejvyšší autoplošiny před Rudolfinem. Palfinger P750 a Palfinger P480
2 x Palfinger. P480 vlevo a P750 vpravo.

Hlavní sídlo České filharmonie, Rudolfinum, je novorenesanční budova, která v noci z 20. na 21. srpna posloužila jako scéna nočního Detroitu pro právě připravovaný filmový projekt. Naše pracovní plošiny se často účastní natáčení filmů, seriálů a reklam jako podpůrná technika pro film. Co si pod tím představit a na co se taková pracovní plošina hodí? Třeba na osvětlení scény z výšky až 75 metrů, na výrobu provizorní stěny s klíčovacím pozadím, na výrobu speciálních efektů jako je mlha, kouř, déšť, na práci kaskadérů jako můstek pro seskok, případně jako jištění… Podívejte se na galerii.

Pracovní plošiny – technika pro film

U pražského Rudolfina jsme měli možnost poprvé vyzkoušet naší poslední novinku ve flotile pracovních plošin na automobilovém podvozku. Po pár dnech testování a příprav v areálu SICO RENT Jenštejn stroj dostal v pátek značky a v sobotu jsme vyrazili. Volvo FM460 s nástavbou Palfinger P750 je v současné době nejvyšší pracovní plošinou v České republice. Bohužel nám nepřálo počasí. Vše ostatní ale probíhalo tak, jak mělo. Podívejte se na video.

Palfinger P750 JUMBO class od SICO RENT na první zakázce. Nejvyšší autoplošina v ČR!

Sledujte nás také na facebooku a nenechte si ujít novinky ze světa SIČÁKŮ.

Mohlo by vás zajímat