Specialista na pronájem pracovních plošin
Zpět
Přeprava

Přepravníky strojů a automobilů na pronájem

Potřebujete přívěsný vozík, přepravník strojů, nebo třeba tzv. plaťák – přepravník automobilů? Pronajměte si ho od nás.

Přepravník strojů pronájem - IWT146

Přívěsné vozíky a přepravníky strojů nejsou v SICO RENT ničím novým, ale do nedávna jsme je využívali především pro naše potřeby, tedy pro transport pracovních plošin, případně příslušenství. Často jsme se setkávali s dotazy, jestli tuto techniku také pronajímáme a především na základě požadavků našich zákazníků jsme sestavili ucelený sortiment na vozíků na pronájem.

6 typů přívěnsých vozíků na pronájem

Základem sortimentu je jednonápravový bržděný valníkový přívěs AGADOS s nosností 1 000 kilogramů. Dalšími možnostmi jsou přepravníky strojů od osvědčeného výrobce IWT a HUMBAUR s maximální nosností od 2 561 do 2 835 kilogramů. Náš největší přepravník strojů na pronájem disponuje obrovskou ložnou plochou s rozměry 4,18 x 1,8 metru. Jedná se o tříosý IWT GH146, který vzhledem ke svým rozměrům uveze i kompaktní vůz. Mezi přepravníky je možné volit varianty vybavené navijákem pro náklad nepojízdné techniky.

Přepravník automobilů na pronájem

Lorries PL35-5521 dokáže převézt automobil o délce až 5,4 metru a o hmotnosti až 2 624 kilogramů. A to už je pořádný kus auta. Sklápěcí platforma umožní nájezdový úhel 9°, ve výbavě nechybí mechanický naviják. Hliníkové nájezdy jsou snadno dostupné pod platformou.

Mohlo by vás zajímat