Specialista na pronájem pracovních plošin
Zpět
Kloubovo-teleskopické plošiny, Reference

SICO plošiny a proměna budovy SOŠ Jarov

Minulé jaro naše pracovní plošiny pomáhaly při rekonstrukci vnějšího pláště jedné z budov SOŠ Jarov v Praze a nyní se opět na místo vracíme. Tentokrát jsou na místě samohybné dieselové plošiny

Kloubové plošiny Haulotte
Leden 2023, Kloubovo-teleskopické pracovní plošiny Haulotte HA 20 RTJ PRO

SICO autoplošina a největší dieselová nůžková plošina

IVECO Cela DT28 a Holland Lift HL220 - D 25
Duben 2022, autoplošina IVECO Cela DT28 a nůžková plošina Holland Lift HL-220 D 25

Jaro 2022 – demontáž nosné konstrukce a střešní krytiny, která z velké části překrývá nejvyšší patro budovy. Vhodnými stroji pro tento typ práce byla naše nejvyšší dieselová nůžková pracovní plošina Holland Lift HL-220 D 25 a IVECO Cela DT28.

Holland Lift HL-220 D 25 disponuje pracovní výškou až 21,9 m a bohatě dimenzovanou nosností koše – 750 kg. V místech, kde byl možný pohyb přímo pod okrajem střechy byl tento stroj zcela ideální. Pro místa s nerovným povrchem vedle budovy jsme jsme doporučili pracovní plošinu Cela DT28 na automobilovém podvozku IVECO Eurocargo, která ve 20 výškových metrech dosáhne více než 10 metrů do strany.

Kloubovo-teleskopické SICO plošiny Haulotte

Kloubovo-teleskopická dieselová pracovní plošina Haulotte HA 20 RTJ PRO je na stavbě jako doma. Pohon na všechna čtyři kola, obě nápravy zatáčecí, terénní pneumatiky a robustní konstrukce ze stroje činí univerzálního pomocníka pro výškové práce až do 20,6 metru. Stranový dosah až 12,2 metru a nosnost koše 230 kilogramů je pro většinu případů plně dostačující.

Mrkněte na krátké video a objevte, co naše HA 20 RTJ PRO umí.

Mohlo by vás zajímat