Specialista na pronájem pracovních plošin
Zpět
Novinky, Autoplošiny

Rozšiřujeme sortiment - pracovní plošiny na automobilovém podvozku.

2 NOVINKY! Terénní stroj GSR B220TJ a obratný stroj do města Palfinger P300KS. Kompaktní pracovní plošiny s perfektními dosahy.

GSR B220TJ

GSR B220TJ
Mercedes-Benz Atego 4×4 – GSR B220TJ

Terénní speciál kompaktních rozměrů s pracovní výškou až 22 metrů. Opěry kopírují tvar vozu a pro ustavení stačí prostor o šířce 2,5 metru. Teleskopická konstrukce s vertikálně pohyblivým JIB ramenem dovolí stranový dosah (v závislosti na zatížení pracovního koše) až 13,2 metru. Pracovní plošina GSR B220TJ na automobilovém podvozku Mercedes-Benz Atego je ideálním strojem pro údržbu zeleně, opravu vedení vysokého napětí, nebo třeba pro instalaci billboardů. Cena startuje na 1 100Kč za hodinu pronájmu. Podívejte se na bližší specifikace stroje.

GSR B220TJ na videu od výrobce

Palfinger P300KS

Další novinkou je autoplošina Palfinger P300KS facelift na podvozku MAN TGL 8. Stroj pro využití převážně ve stísněných městských prostorech s pracovní výškou až 30 metrů vynikne perfektní manévrovatelností. Díky krátkému rozvoru a celkové délce 7,6 metru. Provoz je možný s vytaženými opěrami (s využitím maximálních dosahů), ale také s opěrami kopírujícími tvar vozu (omezené dosahy). Pracovní koš je vybaven držáky deskového materiálu s nosností 150 kilogramů.

MAN TGL – Palfinger P300KS facelift
Palfinger P300KS facelift na videu od výrobce

Oba stroje již brzy v provozu. Podívejte se na náš sortiment pracovních plošin na automobilovém podvozku. Vyberete si.

Mohlo by vás zajímat