Specialista na pronájem pracovních plošin
Všechny nabídky

Servisní mechanik - zdvihací techniky/vozidel

Lokalita
Jenštejn - Praha
Nástup
ihned
Mzda
35 000 Kč až 50 000 Kč

O nás

Jsme ryze česká společnost, která se specializuje na pronájem pracovních plošin a manipulátorů již 20 let a hledáme posilu do našeho týmu na pozici Servisní mechanik – zdvihací techniky/vozidel.

Náplň práce:

Na pozici Servisního mechanika budete zodpovědný za servis a údržbu veškeré naší zdvihací techniky a vozového parku.

  • pravidelné servisní prohlídky a diagnostika závad
  • výměny provozních kapalin
  • menší opravy a údržba veškeré svěřené techniky vč. osobních i nákladních aut

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání technického směru
  • obecné technické znalosti
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • řidičské oprávnění skupiny B (skupiny C, E výhodou)
  • zkušenosti a praxe se zdvihací technikou výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí prosperující firmy
  • zodpovědnou práci s možností seberealizace u dynamické firmy
  • dobré finanční ohodnocení (systém bonusů a odměn)
  • zaškolení na technické znalosti v oboru pracovních plošin
  • stravenkový paušál (1 700,- Kč/měsíc)
  • mobilní telefon s výhodnými tarify
  • možnost profesního růstu

Uchazeče prosíme o přiložení alespoň stručného životopisu.

Rádi se o vás dozvíme více, žádost co nejdříve posoudíme a brzy se vám ozveme.

Vyplňte vaše celé jméno
Zadejte platný e-mail
Zadejte telefon v platném formátu
Souhlas je potřebný k odeslání reakce

Proč se stát SICO profesionálem?

  • Stabilita a růst

    Příběh SICO RENT píšeme od roku 1994 a patříme na špičku v oblasti pronájmu pracovních plošin.

  • Rozmanitá práce

    Stále rozšiřujeme sortiment strojů a řady našich obchodních partnerů - u nás není nuda.

  • Příjemné prostředí

    Práci dokážeme ocenit, jsme dobrá parta a naše pracoviště může být příjemným zázemím právě i pro vás.