Specialista na pronájem pracovních plošin
Zpět
Autoplošiny, Novinky

28 metrová autoplošina nově na pobočce Ostrava

Posilujeme pobočku SICO RENT Ostrava o zajímavý stroj. Nově pro vás máme připravené IVECO 4×4 s osvědčenou nástavbou Cela DT28 s pracovní výškou 28 metrů a stranovým dosahem až 14 metrů!

SICO RENT Ostrava autoplošina Cela DT28
IVECO 4×4 Cela DT28

Pronájem autoplošin Ostrava

Vzhledem k vysoké vytíženosti stávajícího Nissanu Cabstar GSR B200PX (pracovní výška 20 m) a stále stoupající poptávce po stroji s větší pracovní výškou jsme posílili strojový park ostravské pobočky SICO RENT o všestranný stroj. Naši zákazníci mají nově k dospozici stroj s perfektní průchodností terénem a pracovní výškou 28 metrů – IVECO 4×4 Cela DT28.

Cela DT28

  • pracovní výška 28 m
  • stranový dosah až 14 m
  • nosnost koše 350 kg
  • možnost záměny koše za jeřábový hák s nosností 390 kg!
  • opěry kopírující tvar vozu – kompaktní ustavení
  • dosah 6 m pod úroveň podvozku

Možnosti využití

Cela DT28 na terénním podvozku IVECO je opravdový univerzál. Své využití najde ve městě při opravě veřejného osvětlení, při instalaci reklamních plachet a nosičů, při opravách střechy a fasád. Naši zákazníci také často řeší prořez zeleně a rizikové kácení pronájmem autoplošiny a stejně tak bývá Cela DT28 často využívaná pro práce na vedení vysokého napětí.

Pronájem autoplošiny IVECO 4×4 Cela DT28 – cena

Základní sazba pronájmu stroje s obsluhou je 1 500 Kč / hodina. Pronájem plošiny na 9 hodin a více je zvýhodněn 20% slevou, tedy hodinová sazba je 1 200 Kč.

Galerie IVECO 4×4 Cela DT28

Mohlo by vás zajímat