Specialista na pronájem pracovních plošin
Zpět
Vánoční výzdoba a dekorace

Vánoční výzdoba - instalace osvětlení a dekorace

Pomůžeme vám vytvořit magickou vánoční atmosféru. V interiéru či venku, s našimi pracovními plošinami vždy efektivně a bezpečně!

Instalace vánoční dekorace na Staroměstském náměstí
Staroměstské náměstí – zdobení vánočního stromu

Komu můžeme pomoci při instalaci vánoční dekorace?

 1. společnostem, které realizují instalaci a demontáž dekorace a osvětlení
 2. obcím, městům a městským částem
 3. soukromým osobám

Kde může pomoct pracovní plošina?

 1. v exteriérech
  • při zdobení vánočního stromu
  • při instalaci osvětlení na lampy veřejného osvětlení
  • při zdobení budovy
 2. v interiérech především při výzdobě obchodních a komerčních prostor jako jsou obchodní centra

Pro práce na instalaci vánočního osvětlení na lampy veřejného osvětlení jsou nejčastěji využívané autoplošiny s pracovní výškou do 20 metrů. Pro zdobení větších vánočních stromů jsou ideální stroje nejen s vyšší pracovní výškou, ale také s dostatečným stranovým dosahem. Často využívaný je MAN TGM 4×4 Palfinger P370KS. Pakliže je stroj na místě déle a není potřeba přejíždět na jiná místa, dobrou volbou jsou i samohybné kloubové stroje.

V případě interiérových prací je při výběru potřeba myslet na to, aby stroj svou hmotností neničil podlahu a aby bylo možné projet vstupními dveřmi, případně bránou dovnitř. Vybírat lze tedy mezi akumulátorovými (bezemisními) stroji z kategorie nůžkových, kloubových a sloupových.

Pokud potřebujete kombinovat práci uvnitř a venku, nepřehlédněte také kategorii přívěsných strojů. Například DINOlift 260XT je schopný pracovat jak na 230 V, tedy tiše a bezemisně, tak je možné ho pohánět vestavným benzínovým motorem. S pracovní výškou 26 metrů a stranovým dosahem až 11,7 metru postačí při většině aplikací.

Vánoční výzdoba měst – rozjasněte své město!

Blíží se nejkrásnější čas v roce, a města se po celé republice začínají připravovat na Vánoce. Vánoční výzdoba měst je tradiční způsob, jak přinést do ulic a náměstí magickou atmosféru a rozjasnit srdce obyvatel i návštěvníků. Města každoročně soutěží o to, kdo má nejkrásnější vánoční osvětlení. Nádherně nasvícené ulice a náměstí jsou lahodou pro oči a skvělou příležitostí k noční procházce. Automobilové plošiny jsou skvělými pomocníky k vánoční výzdobě náměstí nebo celého města. Staroměstské náměstí v Praze využilo naše pracovní plošiny k výzdobě vánočních trhů.

Výzdoba náměstí a památek

Sochy, fontány a historické budovy se stávají plátnem pro umělce, kteří vytvářejí nádherné vánoční instalace. Tato výzdoba dodává městům zvláštní kouzlo a zvýrazňuje jejich kulturní dědictví.

Výzdoba vánočního stromu

Symbol Vánoc zdobí náměstí a parky v celém světě. Každý vánoční strom je jedinečný a zvolený s pečlivostí. Rozsvícení vánočního stromu je obvykle slavnostním okamžikem, který přitahuje tisíce diváků.

Mohlo by vás zajímat