Specialista na pronájem pracovních plošin
Zpět
Pracovní plošiny, Novinky

Vyzvednu a vrátím - pronájem bez obsluhy

„Vyzvednu a vrátím“- pronájem pracovních plošin. Vybrali jsme sortiment strojů, které si jednoduše vyzvednete na jedné z našich poboček a po realizaci opět vrátíte.

Našim partnerům chceme kromě strojů v perfektním stavu poskytovat také kvalitní a soudobé služby. Po vzoru největších světových poskytovatelů pronájmu pracovních plošin jsme se rozhodli veřejně zpřístupnit takzvaný „holý pronájem“ strojů – tedy bez našeho transportu, případně obsluhovatele (pro případ plošin na automobilovém podvozku).

Obecné informace VYZVEDNU A VRÁTÍM a vysvětlení Vyzvednu a vrátím vs Standardní pronájem

——————————————————————————————————————-

Jaké stroje si mohu ze SICO RENT odvézt po vlastní ose?

Objevte sortiment VYZVEDNU A VRÁTÍM, který je určený především pro podnikatele a koncové zákazníky. A abychom vám pomohli s transportem, doplnili jsme sortiment o přepravníky strojů. Stačí tedy, když přijedete vozem vybaveným tažným zařízením na 3,5 tuny a se zbytkem vám pomůžeme. Zvolíme vhodný přívěs, ukážeme vám, jak nakládat, zajistit stroj pro transport a jak skládat. S obsluhou stroje vás seznámíme, případně poskytneme školení (v předem domluveném termínu).

Vyzvednu a vrátím – jaká je cena za pronájem plošin?

Při pronájmu typu Vyzvednu a vrátím uspoříte náklady za transport (v případě samohybných strojů) a také za obsluhu v případě automobilových pracovních plošin. Minimální časová jednotka pronájmu je 1 den. Jedním dnem je myšleno maximálně 12 hodin práce stroje.

Cena pronájmu autoplošiny Ford Ranger GSR E140P – modelový příklad

Délka pronájmu: 2 dny ( až 24 hodin práce stroje )
Najetých km: 50

2 dny: 9 000 Kč (4 500 Kč / den)
50 km + pohon stroje: cca 1 000 Kč (spotřeba 10 l / 100 km, 20 l pohon stroje – tankování cca 25 l)
seznámení s obsluhou, expedice, příjem: 600 Kč

CENA: 10 600 Kč.
Standardní cena pronájmu s obsluhou na 12 hodin je 9 000 Kč. Cena za 2 celé dny a transport se bude pohybovat okolo 20 000 Kč.

Mohlo by vás zajímat