Specialista na pronájem pracovních plošin
Zpět
Autoplošiny, Příslušenství a výbava

Instalace reklamních poutačů pracovní plošinou

Instalace reklamních poutačů na vysoko položená místa bývá často problematická. Máme jednoduché řešení – půjčte si od nás autoplošinu. Pomůžeme s prací ve výšce až 75 metrů.

  1. Rychlost
    Většinou jsme schopni rychlé reakce. Přijdeme, náš technik stroj ustaví a obvykle můžete během 15 minut vyrazit vzhůru pracovat. Jak rychle zvládnete instalaci reklamních nosičů už je pouze na vás.
  2. Bezpečnost
    Pracovní plošiny jsou bezpečné. Veškeré pohyby jsou elektronicky monitorované a vyhodnocované a naši technici jsou profíci.
  3. Nářadí s sebou
    I u menších strojů je pracovní koš dostatečně velký, abyste s sebou mohli mít ve dvou lidech všechno potřebné vybavení. Pakliže ale nemáte vše, cesta dolu a zpět na místo je oproti práci z lan mnohem rychlejší.

Výběr správné pracovní plošiny – instalace reklamních poutačů

Nejdůležitější parametr je výška, tedy jak vysoko potřebuji pracovat? Další důležitou věcí je prostor pro ustavení stroje – mohu stroj zapatkovat přímo pod místem, kde potřebuji pracovat, nebo je potřeba překlenou například svažitý záhon vedle budovy? Pokud ano, potřebuji dostatečný stranový dosah. K potřebnému prostoru se pak váží rozměry stroje.

Prohlédněte si ucelený sortiment autoplošin s pracovní výškou 13 až 75 metrů a pro bližší informace konzultujte s našimi zkušenými obchodními zástupci.

Pakliže vás při instalaci reklamních panelů čeká manipulace s těžšími břemeny, nepřehlédněte stroje italského výrobce Cela, které umožní nahradit pracovní koš jeřábovým hákem!

https://youtu.be/We2i1IB9LX4
Jeřábový hák místo pracovního koše – autoplošiny Cela

Pak může montáž reklamních poutačů vypadat takto 🙂

Cela DT25 s jeřábovým hákem v akci při instalaci reklamního poutače
Cela DT25 s jeřábovým hákem a instalace reklamních poutačů

V rámci doplňkového sortimentu vám můžeme půjčit nejen jeřábový adaptér s hákem, ale také potřebné úvazy (nekonečné smyčky) s dostatečnou nosností a délkou.

Mohlo by vás zajímat