Specialista na pronájem pracovních plošin
Zpět
Instalace solárních panelů, Autoplošiny

Instalace solárních panelů

Domy, ale i komerční budovy jsou stále častěji osazovány solární elektrárnou. Jak na montáž solárních panelů? Jak je dopravit na střechu? Máme jednoduchý, rychlý a bezpečný způsob.

Přemístění a montáž solárních panelů na střechu s autoplošinami

Pokud hledáte řešení k rodinnému domu, dost možná vám postačí autoplošina s pracovní výškou 13,2 metru – Ford Ranger GSR E140P. Jde li o dům vyšší, případně o místo s potřebou překlenout boční vzdálenost ke střeše, využijete například Nissan Cabstar GSR B200PX (ve fotogalerii), kterým se v 10 výškových metrech dostanete 8 metrů do strany. Pakliže i to bude málo, pravděpodobně postačí osvědčené autoplošiny Cela, které jsou specifické svou konstrukcí a vynikají výborným poměrem pracovní výšky a stranového dosahu. Stroje tohoto italského výrobce jsou oblíbené i proto, že umožňují nahradit pracovní koš jeřábovým hákem.

Pro komerční budovy, případně bytové domy jsou k dispozici naše nejvýkonnější stroje od renomovaného výrobce Palfinger. S nimi zvládnete instalaci a montáž solárních panelů ve výšce až 75 metrů. Podívejte se zde na výběr autoplošin s pracovní výškou 31 metrů a více!

Instalace solárních panelů na s MAN TGM 4×4 – Wumag WT450

Jak dostat solární panely na střechu? Autoplošiny od SICO RENT jsou řešení!

Mohlo by vás zajímat