Specialista na pronájem pracovních plošin
Zpět
Kloubové plošiny, Reference

Kloubová plošina a oprava vnějšího pláště budovy

Minulé jaro naše pracovní plošiny pomáhaly při rekonstrukci vnějšího pláště jedné z budov SOŠ Jarov v Praze a nyní se opět na místo vracíme. Tentokrát jsou na místě samohybné kloubové plošiny

Kloubové plošiny Haulotte
Leden 2023, Samohybné kloubové plošiny Haulotte HA 20 RTJ PRO

SICO autoplošina a největší dieselová nůžková plošina

IVECO Cela DT28 a Holland Lift HL220 - D 25
Duben 2022, autoplošina IVECO Cela DT28 a nůžková plošina Holland Lift HL-220 D 25

Jaro 2022 – demontáž nosné konstrukce a střešní krytiny, která z velké části překrývá nejvyšší patro budovy. Vhodnými stroji pro tento typ práce byla naše nejvyšší dieselová nůžková pracovní plošina Holland Lift HL-220 D 25 a IVECO Cela DT28.

Holland Lift HL-220 D 25 disponuje pracovní výškou až 21,9 m a bohatě dimenzovanou nosností koše – 750 kg. V místech, kde byl možný pohyb přímo pod okrajem střechy byl tento stroj zcela ideální. Pro místa s nerovným povrchem vedle budovy jsme jsme doporučili pracovní plošinu Cela DT28 na automobilovém podvozku IVECO Eurocargo, která ve 20 výškových metrech dosáhne více než 10 metrů do strany.

Kloubová plošina Haulotte od SICO RENT

Kloubová plošina s dieselovým pohonem od osvědčeného výrobce Haulotte – model HA 20 RTJ PRO je na stavbě jako doma. Pohon na všechna čtyři kola, obě nápravy zatáčecí, terénní pneumatiky a robustní konstrukce ze stroje činí univerzálního pomocníka pro výškové práce až do 20,6 metru. Stranový dosah až 12,2 metru a nosnost koše 230 kilogramů je pro většinu případů plně dostačující.

Mrkněte na krátké video a objevte, co naše HA 20 RTJ PRO umí.

https://www.youtube.com/watch?v=6XWmK_agKoc

Mohlo by vás zajímat